Muzeum Farmacji

Aktualności |
Witamy na nowej stronie Muzeum Farmacji. Witamy na nowej stronie Muzeum Farmacji. Witamy na nowej stronie Muzeum Farmacji. Witamy na nowej stronie Muzeum Farmacji.
Aktualności |
Gościliśmy Kolegium Rektorów Uczelni Wrocławia i Op... Gościliśmy Kolegium Rektorów Uczelni Wrocławia i Op... Gościliśmy Kolegium Rektorów Uczelni Wrocławia i Opola
Aktualności |
Zapraszamy na krótką relację z konferencji mi... Zapraszamy na krótką relację z konferencji mi... Zapraszamy na krótką relację z konferencji międzynarodowej.
Aktualności |
Nasze muzeum odwiedziła grupa japońskich studentów. Nasze muzeum odwiedziła grupa japońskich studentów. Nasze muzeum odwiedziła grupa japońskich studentów.
Aktualności |
Zapraszamy na konferencję o staropolskich ... Zapraszamy na konferencję o staropolskich ... Zapraszamy na konferencję o staropolskich preparatach leczniczych.
Aktualności |
W muzeum odbyło się spotkanie wrocławskich muzeów u... W muzeum odbyło się spotkanie wrocławskich muzeów u... W muzeum odbyło się spotkanie wrocławskich muzeów uczelnianych.
Aktualności |
Specjalne warsztaty muzealne dla dzieci Specjalne warsztaty muzealne dla dzieci Specjalne warsztaty muzealne dla dzieci
Aktualności |
Information about work during the holiday season Information about work during the holiday season Information about work during the holiday season