Muzeum Farmacji Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu

Archiwum

kartka wielkanoc pl 01Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju życzy zespół Muzeum Farmacji

day offInformujemy, że w dniach 15-16 marca br. (czwartek-piątek) muzeum będzie nieczynne dla zwiedzających.

kartka swiateczna 1 plPragniemy jako zespół Muzeum Farmacji życzyć Państwu radosnch Świąt i pomyślności w nadchodzącym roku.

dfn logoZapraszamy na serię wykładów związanych z Dolnośląskim Festiwalem Nauki.

min noc muzeow 2017 relacjaSzanowni Państwo, serdecznie dziękujemy wszystkim tym, którzy odwiedzili nas w Noc Muzeów. Szczególne podziękowania należą się studentom należącym do Polskiego Towarzystwa Studentów Farmacji z Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu za przygotowanie interesujących warsztatów i zajęć.

min noc muzeow 2017Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że wszystkie miejsca na wykłady w Noc Muzeów są już zarezerwowane. Za co serdecznie dziękujemy. Przypominamy też, że w czwartek w ramach DOFE 2017 można zwiedzać z przewodnikiem, a w piątek również mamy wykłady - obie atrakcje bez zapisów. Na co również serdecznie zapraszamy!!!

min wielkanoc 2017Niech Święta Wielkanocne przyniosą radość, pokój oraz wzajemną życzliwość oraz staną się źródłem wzmacniania ducha.

min dni otwarte FE 2017.jpg

Z okazji dni otwartych zapraszamy do odwiedzenia zrewitalizowanej XIII-wiecznej mieszczańskiej kamieniczki utrzymanej w stylu klasycystyczno-renesansowym, gdzie przez ponad 700 lat prężnie działała jedna z pierwszych wrocławskich aptek.

min konferencjeSzanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z ofertą konferencji naukowych orgaznizowanych przy współudziale Muzeum Farmacji we Wrocławiu w 2017 r. Wszelkie informacje w zakładce "Działalność naukowa".

min boze narodzenieŚwiąt wypełnionych radością i miłością, niosących spokój i odpoczynek. Nowego Roku spełniającego wszelkie marzenia, pełnego optymizmu, wiary, szcześcia i powodzenia.